logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Лекція представника Міністерства юстиції США

Загальна інформація

28 лютого 2017 року в КНТЕУ розпочався весняний цикл лекцій представників Північно-Американських конкурентних відомств (Антитрестовського відділу Міністерства Юстиції США, Федеральної торговельної комісії (США), Бюро з питань конкуренції Канади). Він складається з 6 лекцій, що викладатимуться студентам освітньої програми «Управління у сфері економічної конкуренції» протягом лютого – квітня 2017 року.

Перша лекція курсу була проведена давнім другом кафедри економічної теорії та конкурентної політики – директором з економічного аналізу Антитрестовського відділу Міністерства Юстиції США Расселлом Піттманом. Вона була присвячена дослідженню інструментів економічного аналізу в антимонопольних справах.

Студенти зацікавлено слухали лектора й обговорювали дискусійні питання антимонопольного аналізу. Жвава дискусія продовжилась і за межами навчальної аудиторії, охопивши й суміжну до лекційної проблематику антимонопольного аналізу.

Наступна лекція циклу відбудеться 6 березня 2017 року з 08:20 до 09:40 в ауд. А-348 і буде присвячена проблемам антимонопольного комплаєнсу. Своїм досвідом у цій сфері зі студентами КНТЕУ поділиться Стефан Люців – помічник заступника Комісара Бюро з питань конкуренції Канади. 

28.02.2017
42265
1270
остання редакція 14.04.2017
redactor