Оголошеннявсі

Поглиблення співпраці з Університетом Центрального Ланкаширу в рамках Програми ЄС Еразмус+

Нещодавно студенти Київського національного торговельно-економічного університету повернулися з короткотермінового навчання в Університеті Центрального Ланкаширу (м. Престон, Великобританія) за програмою «Англійська мова та культура».

Навчання проходило в групах, поділених за мовним рівнем від В1 до С1. Завершивши курс, студенти отримали сертифікати, які засвідчують їх рівень володіння англійською мовою.

Окрім безпосереднього вивчення англійської мови, студентам пропонувалася культурна програма, яка дозволила поринути в історію та культуру Великобританії і відвідати з екскурсіями такі історичні пам’ятки та культурні місця, як: Ліверпуль, Йорк, Манчестер, Лондон та ін.

Співпраця КНТЕУ з цим провідним вищим навчальним закладом Великобританії розпочалася наприкінці 2013 р. У 2017-2018 н.р. вперше планується від’їзд студентів на семестрове навчання за спеціальністю «International Business Communication» (ОС «бакалавр») у рамках Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА1: Навчальна (академічна) мобільність.

За додатковою інформацією щодо участі в конкурсі на отримання стипендії Еразмус+ звертатися до Центру європейської освіти (навчальний корпус «Д», кім. 229, тел.: 531-48-36).

22.03.2017
остання редакція 04.07.2017