Міжнародний день птахів

ЕКО ДТЕУ

1 квітня - міжнародний день птахів, що відзначається з 1906 року, а саме з підписання Міжнародної конвенції по охороні птахів. ЕкоКлуб КНТЕУ не оминув дану подію та провів тематичну екскурсію Маріїнським парком.
Головним символом міжнародного дня птахів, є шпаківниці. Традиційно, саме в цей день, люди зі всього світу прикрашають дерева біля своїх домівок, офісів та інших закладів, домівками для птахів.
  Маріїнський парк є перлиною центру столиці, що завжди віднаходится для всіх місцем відпочинку. Чаруючі краєвиди паркової архітектури поєднуются у казкову картину разом і співом пташок, що повернулися після зимування. Серед них: Шпак звичайний, Зяблик, Сорока, Горобці, Ластівки та багато інших.
  Парк чудово адаптований для наших "маленкьих друзів", він прикрашений великою кількістю фонтанів та годічничок, що вивішуются як дітьми, так і державними службами.
  Територія КНТЕУ також адаптована до зліту птахів, оскільки щороку поповнюється кількість годівничок на наших деревах.

ЕкоКлуб закликає берегти птахів та допомагати їм.

Шпита Олексій

03.04.2017