Мартін Лютер та реформації: лекція відомого американського професора Маркуса Джоба

6 квітня 2017 року відомий американський професор Маркус Джоб прочитав лекцію в КНТЕУ на тему «Мартін Лютер та реформації» для студентів 13, 14 та 15 груп першого курсу факультету ресторанного, готельного та туристичного бізнесу.

Тема була цікавою та корисною, оскільки студенти не лише слухали інформацію англійською мовою, а й вчилися логічно мислити та виражати свої думки. Професор яскраво відтворив хід історії, а також пояснив передумови та причини Реформації під проводом Мартіна Лютера. Крім того, на лекції в рамках розгляду теми протестантизму була представлена цікава статистика стосовно світових релігій. Зокрема, як зазначив Маркус Джоб, християнство є передовою релігією у світі, а протестантів серед усіх найбільше − близько 2 мільйонів людей.

Лекція викликала значний інтерес у студентів, які висловили побажання, щоб такі зустрічі в КНТЕУ проводились частіше.

adv
остання редакція 04.07.2017