Оголошеннявсі

Спеціальність «Міжнародне право» Назва спеціалізації Міжнародне право Ступінь вищої освіти Бакалавр

Назва спеціалізації/освітньої програми

Міжнародне право

Ступінь вищої освіти

Опис спеціалізації

Професійна діяльність спрямована на вивчення особливостей міжнародного права, етапів його становлення і подальшого розвитку, вдосконалення рівня взаємин між державами, механізмів співпраці держав, державних установ, юридичних і фізичних осіб у рамках міжнародних відносин. Вивчення іноземних мов надає переваги майбутнім випускникам у працевлаштуванні та робить майбутніх фахівців конкурентоздатними на ринку праці.

Партнери освітньої програми

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація адвокатів України»

Бази практик

ВГО «Асоціація адвокатів України», Антимонопольний комітет України, Вищий господарський суд України, Рахункова палата України, Торгово-промислова палата України та ін.

Дисципліни навчального плану

Дипломатичне та консульське право

Історія міжнародного права

Міжнародне авторське право

Міжнародне інформаційне право

Міжнародне космічне право

Міжнародне податкове право

Міжнародне публічне право

Міжнародне фінансове право

Міжнародний механізм захисту прав людини

Порівняльне конституційне право

Правничі системи сучасності

Право міжнародної безпеки

Право міжнародних організацій

Право міжнародних договорів

Право зовнішніх зносин

Судові системи та порівняльне судове право

Можливості працевлаштування

На ринку праці постійно зростає потреба у кваліфікованих фахівцях саме у сфері міжнародного права. Випускники спеціальності є затребуваними у міжнародних компаніях, у т.ч. міжнародних юридичних компаніях; у структурі Міністерства закордонних справ України у якості аташе, віце-консула, дипломатичного агента, дипломатич­ного кур’єра. Окрім міжнародної сфери, майбутні фахівці мають можливість працювати у сфері національного права, обіймаючи посади помічника керівника підприємства (установи, органі­зації); помічника адвоката; помічника юриста; помічника нотаріуса; помічника судді; помічника слідчого; спеціаліста-юрис­консульта тощо.

Контакти кафедри

Кафедра міжнародного публічного права