Міжнародні гранти. ЕРАЗМУС+ KA1 (Академічна мобільність)

Міжнародна діяльність

Напрямок КА1 - мобільність студентів та викладачів

• Кредитна мобільність для студентів: короткострокове навчання студентів усіх освітніх рівнів (окрім бакалаврів першого року навчання) за попередньо визначеними курсами з отриманням кредитів в університетах країн-членів Програми Еразмус+ із обов’язковим визнанням результатів навчання (перезарахування кредитів) у період від 3 місяців (мінімально) до 12 місяців (максимально). Для стажування/практики - від 2 до 12 місяців.

• Викладання для викладачів або обмін професійним досвідом для працівників у рамках проектів з кредитної мобільності: короткостроковий професійний обмін між університетами-партнерами за проектом з кредитної мобільності терміном від 5 днів до 2 місяців.

• Ступенева мобільність: мобільність на навчання за повним курсом навчальної програми, для отримання спільного, подвійного, багатостороннього диплому магістра або доктора (PhD) в університеті країни-члена Програми.

• Гранти/стипендії на мобільність: грошова винагорода, що покриває витрати на навчання, проживання, харчування та інші необхідні витрати переможців відповідних конкурсів, в залежності від типу мобільності.

Реалізація напрямку КА1 у КНТЕУ

СПИСОК АКТИВНИХ ПРОГРАМ

1. Університет прикладних наук Вюрцбурґ-Швайнфурт (м. Вюрцбург, Німеччина). Освітній ступінь: бакалавр.
2. Варненський економічний університет (м. Варна, Болгарія). Освітній ступінь: бакалавр. Для науково-педагогічного персоналу: мобільність з метою викладання.
3. Щецинський університет (м. Щецин, Польща). Освітній ступінь: магістр.
4. Люблянська школа бізнесу (м. Любляна, Словенія). Освітній ступінь: бакалавр, магістр.
5. Університет економіки та менеджменту державного управління в Братиславі (м. Братислава, Словаччина). Освітній ступінь: бакалавр.
6. Краківський економічний університет (м. Краків, Польща). Освітній ступінь: магістр.
7.
Університет Казимира Великого (м. Бидгощ, Польща). Для науково-педагогічного персоналу: мобільність з метою викладання.
8.
Університет прикладних наук для економіки та управління (м. Ессен, Німеччина). Для науково-педагогічного персоналу: мобільність з метою викладання.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ:
- резюме;
- мотиваційний лист;
- копія міжнародного мовного сертифікату;
- витяг із залікової книжки з перекладом;
- характеристика від факультету.

НОВИНИ, ПОДІЇ

ERASMUS +: візит представника КНТЕУ до Вищої школи економіки та менеджменту публічного управління в Братиславі
Семестрове навчання студентів КНТЕУ в провідних ЗВО у рамках програми ЄС Erasmus +
ERASMUS+: представник КНТЕУ провів лекції для студентів Університету економіки – Варна