Ознайомча екскурсія до готелю "Братислава"

Першокурсники факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу спеціальності “Готельний і ресторанний менеджмент” з 1 вересня розпочали ознайомлення з особливостями діяльності у сфері готельного та ресторанного бізнесу. Ознайомчу екскурсію провели співробітники готелю "Братислава", під час якої студентів ознайомили зі структурою готелю, високими стандартами обслуговування туристів, професійними компетентностями персоналу, інноваційними методами обслуговування, особливостями формування атмосфери гостинності.

Деканат факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу щиро дякує персоналу готелю за змістовну екскурсію, яка дозволила студентам зробити перші кроки у професійну діяльність.

redactor
остання редакція 07.02.2018