Педагогічна мобільність у дії

12 вересня 2017 року к.е.н, доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Марія Кулик провела методичний семінар для професорсько-викладацького складу за результатами стажування в Університеті Центрального Ланкаширу (м. Престон, Великобританія) у рамках проекту ERASMUS+.

Під час презентації викладачам кафедри було представлено новітні педагогічні методи проведення навчальних занять, підготовки навчальних та наукових матеріалів й особливості впровадження отриманого міжнародного педагогічного досвіду в навчальний процес підготовки фахівців для сфери гостинності.

Стислий огляд семінару.

остання редакція 02.06.2020