Екскурсія до п’ятизіркового бутик-готелю «Опера»

15 вересня 2017 року студенти-першокурсники кафедри готельно-ресторанного бізнесу здійснили навчальну екскурсію до п’ятизіркового бутик-готелю «Опера».

Керівник служби персоналу Олена Бойко провела ознайомчу лекцію щодо вимог до професійних компетентностей персоналу. Студенти мали можливість ознайомитися зі специфікою обраної професії, структурою бутик-готелю, відчути високий рівень сервісу, поспілкуватися з персоналом, зануритися в атмосферу гостинності.

Кафедра щиро дякує керівництву бутик-готелю «Опера» за змістовну екскурсію та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

15.09.2017
redactor