ФРГТБ приймав гостей із Броварської гімназії ім. С.І. Олійника

Факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу КНТЕУ приймав гостей із Броварської гімназії ім. С.І. Олійника.

Викладач кафедри готельно-ресторанного бізнесу к.е.н., доцент Расулова А.М. провела зустріч. Майбутні випускники шкіл були вражені можливостями та перспективами навчання в КНТЕУ, активно цікавилися умовами вступної кампанії та здобуття освіти.

За результатами зустрічі було укладено Договір про співпрацю – основу для подальшого партнерства та налагодження комунікативно-інформаційних зв’язків між навчальними закладами.

24.09.2017
redactor