logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Візит професора Афінського університету економіки та бізнесу Еммануеля Дж. Янакоудакіса

Загальна інформація

У період з 3 по 8 жовтня 2017 року відбувся візит професора Афінського університету економіки та бізнесу, гостьового професора Кембріджського університету та радника ЄС в Брюселі Еммануеля Дж. Янакоудакіса до КНТЕУ.

За цей час професор ознайомився з роботою університету, провів декілька зустрічей з ректором університету Анатолієм Антоновичем Мазаракі за участю Повноважного посла Греції пана Г. Пукамісосса, на яких обговорювали подальше співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом, Кембріджським університетом та Афінським університетом економіки та бізнесу щодо відомого в Європі з 1993 року дослідження “Brain Personality”, що охоплює 25 європейських країн.

Гості ознайомилися з матеріально-технічною базою університету, лабораторіями та спеціалізованими кабінетами кафедр КНТЕУ.


5 жовтня проф. Е.Дж. Янакоудакіс провів круглий стіл за участю завідуючих кафедр менеджменту С.І. Бая, психології М.С. Корольчука, статистики та економетрії С.І. Пирожкова, економічної кібернетики А.А. Роскладки, товарознавства, управління безпечністю та якістю С.О. Белінської та інших представників науково-педагогічного корпусу університету, де були окреслені орієнтири в започаткуванні спільного дослідження.

Професор Е.Дж. Янакоудакіс представив наукові позиції своїх досліджень широкому загалу студентів, зокрема студентам програм англійською мовою навчання, аспірантів та викладачів університету на лекціях «Інформаційні системи для управління HR» та «Експертні системи для орієнтації в професії та консультування з питань кар’єри», які відбулися 5 та 6 жовтня відповідно.

06.10.2017
42265
2796
остання редакція 07.02.2018
456287