День заснування Міжнародного союзу охорони природи

ЕКО ДТЕУ

5 жовтня в усьому світі відзначаєтся день заснування Міжнародного союзу охорони природи (IUCN). З цієї нагоди, в холі центрального корпусу КНТЕУ відбувся показ інформаційного матеріалу. Активісти ЕкоКлубу КНТЕУ розповідали про діяльність Міжнародного союзу охорони природи.

Починаючи з 1948 року у місті Гланд (Швейарія) веде свою діяльність IUCN. Членами союзу є 78 країн, 112 урядових та 735 неурядових організацій (в тому числі й українських), а також велика кількість вчених з 181 країн світу. Основним уставним видом діяльності IUCN є допомога співтовариствам будь-якого виду у справі збереження біорізноманіттяі впровадження екологічно чистих та сталих методів використання природних ресурсів. З 1963 року видає Червоний Список Міжнародного Союзу Охорони Природи — найбільш всеосяжний збірник відомостей про охоронний статус рослин та тварин в усьому світі.

ЕкоКлуб закликає всіх бажаючих приєднуватись до діяльності IUCN та берегти навколишнє середовище.

05.10.2017
остання редакція 26.11.2017