Міжнародний день інформації про розвиток

ЕКО ДТЕУ

24 жовтня відзначається мужнародний день інформації про розвиток, що має на своїй меті популяризацію різних напрямів діяльності людини, наукових досягнень, задля її розвитку. Активісти ЕкоКлубу провели тематичну акцію з цієї нагоди. Було проведено презентацію інформаційного матеріалу, з таких напрямів:
- Еко-інновації;
- Еко-будівництво;
- Зелені навчальні заклади;
На сьогоднішній день, питання екології та озеленіння територій, є досить загостренним, але має значну кількість напрямів розвитку. Починаючи від енергозбереження та використання альтернативних джерел енергії, закінчуючи низкою особливостей, щодо модернізації побуту. Звичайне сортування сміття, економія електроенергії, догляд за зеленими зонами - стають рушійними силами розвитку екології, як науки, тренду та філософії.
Київський національний торговельно-економічний університет є прикладом організації, яка не лише впроваджує "Еко" у своїй діяльності, а й розвиває його.
Крок за кроком, "по краплині у море", кожен має можливість змінювати світ.

ЕкоКлуб КНТЕУ закликає всіх не бути байдужими та всебічно розвиватися!!!

01.11.2017
остання редакція 26.11.2017