Міжнародний форум "Торгівля та сфера послуг: світові освітні та наукові тренди"

16-17 травня 2018 року на онлайн платформі  Київського національного торговельно-економічного університету відбудеться студентський Міжнародний форум "Торгівля та сфера послуг: світові освітні та наукові тренди".

Метою заходу є обговорення питань освітньої та професійної підготовки здобувачів ступеня вищої освіти, узагальнення результатів наукових досліджень студентів,  формування у молоді європейських цінностей в умовах глобалізаційних викликів.

Тематичні напрямки дискусійних платформ:

1.     Торгівля та сфера послуг: освітній контент.

2.     Практична підготовка фахівців: сучасні тренди вітчизняного та зарубіжного досвіду.

3.     Студентська наука в умовах цивілізаційних змін.

4.     Європейські цінності глобального економічного простору.

5.     Підприємництво: традиції та модель економічного зростання.

Робочі мови – українська, англійська.

Матеріали форуму представлені в авторській редакції.

Матеріали форуму

( Для входу використати логін з паролем або "Зайти гостем")

остання редакція 14.05.2018