Розширення міжнародного партнерства: "MCN Company" запрошує студентів КНТЕУ на практику

Днями Київський національний торговельно-економічний університет зустрічав делегацію з Туреччини. Так протягом 23-24 січня відбувалися переговори щодо майбутньої співпраці та організації літньої практики для студентів із представниками «MCN Company» в особі пана Серкана Акара та пана Назікі Гьочоглу - співвласників компанії.

Під час візиту гості ознайомилися з діяльністю університету, матеріальною базою та досягненнями нашої Alma mater.

У рамках візиту відбулося підписання договору про співпрацю між КНТЕУ та «MCN Company», на якому ректор Анатолій Антонович Мазаракі підкреслив, що університет завжди відкритий до співпраці та нового партнерства. Подякувавши міжнародним партнерам за інтерес до навчального закладу, він побажав плідної співпраці, високих результатів та досягнень від такої взаємодії.

Наразі у студентів 2-3 курсу всіх спеціальностей є можливість подати анкету на відбір на практику.

Детальна інформація за посиланням.

24.01.2018
остання редакція 02.06.2020