logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Делегація Міжнародної торгової палати відвідала КНТЕУ

Загальна інформація

Київський національний торговельно-економічний університет відвідала представницька делегація Міжнародної торгової палати (МТП) у складі: Філіпа Кучарскі - виконавчого директора МТП, Ентоні Паркса - директора Світової федерації торгово-промислових палат, Михайлова В.Ю. - першого віце-президента, генерального секретаря ICC Ukraine, Цвєткова О.Г. - директора Центру міжнародних програм ICC Ukraine.

Під час візиту 5 лютого 2018 року гості зустрілися з викладачами, аспірантами і студентами факультету міжнародної торгівлі та права (ФМТП). Ректор А.А. Мазаракі привітав гостей і відкрив засідання круглого столу. Декан ФМТП К.І. Ладиченко представила факультет, завідувачів кафедр Т.М. Мельник , Л.М. Дешко, О.О. Бакалінську. Два іноземних гостя розповіли про специфіку функціонування тих міжнародних структур, які вони представляють, а В. Михайлов та О. Цвєтков розповіли про діяльність ICC Ukraine. Відбулася жвава дискусія, у процесі якої від представників МТП було отримано відповіді на численні запитання викладачів і студентів КНТЕУ.

Візит завершився переговорами щодо подальшої співпраці з КНТЕУ і ФМТП зокрема. Також йшлося про перспективи створення в Україні (можливо, на базі КНТЕУ) філіалу Академії ICC, про можливість стажування кращих студентів при штаб-квартирі ICC в Парижі за рахунок часткового фінансування цієї поважної структури.

05.02.2018
42265
2441
остання редакція 12.02.2018
41100