ERASMUS+: візит викладача Університету Гренобль Альпи

У рамках проекту ERASMUS+ за напрямом КА1 "Навчальна (академічна) мобільність" у Київському національному торговельно-економічному університеті  перебуває викладач з Університету Гренобль Альпи (м. Гренобль, Франція) Гійом Валле (з 1 по 8 лютого 2018 р.).

Метою візиту Г. Валле до КНТЕУ було проведення лекційних занять із дисциплін "Європейська інтеграція" та "Соціологічне підґрунтя грошей" для студентів бакалаврських та магістерських програм англійською мовою викладання. Студенти дізналися про останні тренди в економіці та у форматі діалогу змогли безпосередньо поспілкуватися з викладачем та поставити актуальні питання.

Під час свого візиту Г. Валле зустрівся з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Саєм В.М. та директором Центру європейської освіти Дупляк Т.П. Французький викладач мав можливість ознайомитися з діяльністю нашого університету, його науковими розробками, навчальним процесом та матеріально-технічною базою.

Варто зазначити, що в рамках відповідного проекту ERASMUS+ з 28.01.18 по 10.02.18 в Університеті Гренобль Альпи перебуває старший викладач кафедри міжнародних економічних відносин Головачова О.С. з метою викладання дисципліни "Міжнародний бізнес" для французьких студентів. Також навесні планується від’їзд ще двох викладачів КНТЕУ з метою викладання економічних дисциплін англійською мовою.

остання редакція 11.02.2018
Vega