logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Студент КНТЕУ Олексій Новіков переміг на міжнародному фестивалі стронгменів у США "Arnold sports Festival-2018"

Загальна інформація

У Сполучених Штатах Америки проходили щорічні міжнародні змагання серед найсильніших людей "Arnold sports Festival-2018". Переможцем найвідоміших міжнародних змагань "Arnold Amateur World Strongman Championship-2018" став наш студент, найсильніша людина України - Олексій Новіков (V курс, ФМТП). 

Сам Арнольд Шварценеггер нагородив українського богатиря. 

Важкі тренування й жага до перемоги привели Олексія до чемпіонства на найвідомішому чемпіонаті серед стронгменів.

"Друзі, знайомі, рідні, незнайомі, фанати спорту і просто мої українці, спасибі велике, та яке велике, величезне спасибі! Словами не передати, що я відчував і як я себе почував ці три дні... Я відчував величезну відповідальність як представник України. І вам не передати словами, що я відчував за лаштунками відразу після змагань, я знав що сила-силенна людей радіють моїй перемозі, і вперше я зрозумів, що таке сльози радості! Постараюся далі рости, розвивати Стронг в Україні, прогресувати і не порушити ваші надії. Попереду багато, просто сила-силенна важкої роботи, що б не впасти обличчям в бруд на "Arnold Classic Strongman Pro-2019", - ділиться на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Олексій.

Наразі він готуватиметься до складнішого рівня змагань й представлятиме нашу країну наступного року серед десяти найпотужніших атлетів світу в категорії PRO на "Arnold Classic Strongman Pro"! Це надзвичайний прорив!

Цього ж року будемо вболівати за Олексія, коли він боротиметься за звання найсильнішої людини світу на "World Strongest Man" у Манілі, 28 квітня - 1 травня.

Пишаємось та вітаємо Олексія з перемогою!

Нехай це буде тільки початок його великої спортивної кар’єри!

05.03.2018
42265
3561
остання редакція 06.03.2018
42265