logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

ERASMUS +: представники КНТЕУ викладають в Університеті Гренобль Альпи

Загальна інформація

Професор кафедри менеджменту П’ятницька Галина Тезіївна та доцент кафедри економіки та фінансів підприємства Касьянова Анастасія Олександрівна викладали англійською мовою дисципліни "Корпоративне управління" та "Управління вартістю підприємства" в одному з провідних ЗВО Франції – Університеті Гренобль Альпи протягом 9-26 березня 2018 р.  в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ "Навчальна (академічна) мобільність".

Обидві дисципліни були обрані французькими партнерами з переліку всіх англомовних дисциплін нашого університету. П’ятницька Г. Т. та Касьянова А. О. викладали дисципліни для французьких та іноземних студентів.

У рамках візиту до Університету Гренобль Альпи також відбулися робочі наради наших викладачів із деканом економічного факультету Алексісом Гарапеном та керівником міжнародного відділу Фаруком Ульженом, на яких відбувся обмін думками щодо організації викладання дисциплін у галузі менеджменту та економіки. 

У квітні 2018 р. планується приїзд до нас двох викладачів Університету Гренобль Альпи для читання лекцій студентам, які навчаються на бакалаврських та магістерських програмах англійською мовою викладання. У рамках візиту також планується вручення дипломів студентам, які успішно завершили своє навчання за програмою подвійного дипломування "Бакалавр з економіки та управління".

26.03.2018
42265
2687
остання редакція 26.04.2018
42265