ERASMUS+: візит викладача литовського Університету прикладних соціальних наук

У Київському національному торговельно-економічному університеті в рамках проекту ERASMUS+ за напрямом КА1 "Навчальна (академічна) мобільність" з 2 по 6 квітня 2018 р. перебувала викладач з Університету прикладних соціальних наук (м. Клайпеда, Литва) Діана Гарлицька.

Метою приїзду Д. Гарлицької до КНТЕУ було проведення навчальних занять із дисципліни "Сталий бізнес та корпоративна соціальна відповідальність" для студентів магістерських програм англійською мовою викладання. Під час візиту Д. Гарлицька мала робочі зустрічі в Центрі європейської освіти та на окремих кафедрах, де обговорювалися напрями можливої співпраці.

05.04.2018
остання редакція 10.04.2018