logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

ERASMUS+: візит представника Бізнес-школи "Ауденсія"

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті з 10 по 13 квітня 2018 р. в рамках проекту ERASMUS+ за напрямом КА1 "Навчальна (академічна) мобільність" перебувала представник міжнародного відділу Бізнес-школи "Ауденсія" (м. Нант, Франція) Фаустіна Лассерон.

Під час візиту відбулися переговори Ф. Лассерон з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Саєм В. М. та директором Центру європейської освіти Дупляк Т. П., протягом яких було обговорено питання реалізації програм подвійного дипломування та студентського обміну, а також підбито підсумки реалізації спільного проекту ERASMUS+ та визначено перспективи продовження співпраці в рамках розроблення нових грантових проектів Європейського Союзу.

Також Ф. Лассерон провела презентацію програм подвійного дипломування та семестрового обміну для студентів КНТЕУ. На презентації були також присутні студенти, що брали участь у програмі обміну торік та ті, що записалися на програму наступного навчального року, а також французький студент, який навчається в КНТЕУ за програмою обміну на магістерській програмі англійською мовою викладання. У форматі діалогу присутні мали змогу ставити актуальні питання щодо умов та особливостей участі у відповідних програмах навчання як французькою, так і англійською мовами.

13.04.2018
42265
3438
остання редакція 17.04.2018
Vega