logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Студент ФРГТБ гідно представив КНТЕУ на Всеукраїнському науковому конкурсі студентських наукових робіт із природничих, технічних і гуманітарних наук

Загальна інформація

На базі Одеської національної академії харчових технологій у два тури (3 та 19 квітня 2018 р.) було проведено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальності "Готельно-ресторанна справа".

До складу галузевої конкурсної комісії наказом Міністерства освіти і науки України була залучена к.е.н., доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Охріменко А. Г.

Для участі у конкурсному відборі  було представлено 26 наукових робіт з 18 закладів вищої освіти України. За результатами експертизи робіт право безпосередньо захищати результати наукових досліджень на підсумковій науково-практичній конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Готельно-ресторанна справа" отримали 6 номінантів.

Студент ФРГТБ Базванов Ростислав презентував наукову роботу на тему "Система компенсації праці в підприємстві готельного господарства" (керівник к.е.н., ст. викл. Гопкало Л. М.) та посів друге місце в конкурсі наукових робіт.      

Вітаємо переможця Базванова Ростислава та наукового керівника Гопкало Ларису Михайлівну!

19.04.2018
42265
1103
остання редакція 20.04.2018
Vega