logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Всесвітній день Землі

ЕКО КНТЕУ

19 квітня відзначаеться всесвітній день Землі. З цієї нагоди, активістами ЕкоКлубу КНТЕУ було проведено тематичну акцію в холі центрального корпусу КНТЕУ.

Було продемостровано матеріали присвячені захисту навколишнього середовища, міжнародних організацій, які займаються захистом навколишнього середовища.

На сьогоднішній день, коли рівень промислового комплексу всіх сфер та галузей, постійно досягає нових вершин, технологічних та технічних, питання відповідальності за його вплив на навколишнє середовище загострюється. Кількість виробництв зростає, разом із збільшення рівня попиту, а отже і вплив збільшує свої масштаби. Невтомне повторення: "Еко - це світовий тренд та необхідність" - має свої реультати, як вплив на розуміння відповідальності кожного за свої дії, у тому числі у виробничих галузях.

Земля - це кожна людина, кожен гектар лісу, водоймищ, повітря, тварин та багато інших складових. Кожен елемент великої системи, має існувати. Завдаючи шкоду хоча б одному з них - ми матимемо значні наслідки на загальному становищі.

ЕкоКлуб КНТЕУ закликає всіх бути небайдужими та дбати про навколишнє середовище, бути відповідальними громадянами міста, країни та всієї планет.

19.04.2018
438727
667
остання редакція 01.05.2018