logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Експертна думка професора КНТЕУ в ефірах популярних телепередач

Загальна інформація

Професор кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Сидоренко Олена Володимирівна в ефірі телепередачі “Ранок з Україною” ТРК “Україна” розповіла, які небезпеки може приховувати вулична їжа.

Наступний випуск телепередачі був присвячений актуальній наразі темі пікніків. Тележурналісти закупили кілька зразків м'яса для шашликів і запитали, чи безпечне воно для споживачів. Думку експерта ви зможете почути, переглянувши випуск “Ранок з Україною” ТРК “Україна”.

В ефірі ранкового телеефіру “Доброго ранку, країно” телеканалу “UA: перший” Олена Володимирівна розповіла про небезпеку високого вмісту нітратів і нітритів у ранніх овочах, а також пояснила можливу шкоду для здоров'я людини.

В Україні наразі діє лише добровільна стандартизація харчових продуктів, а в Радянському Союзі всі стандарти були обов'язковими. Як це впливало на економіку, розвиток ринкових відносин і, звісно, здоров'я споживачів розповіла професор кафедри Сидоренко О. В. в ефірі телепередачі “Знати все” телеканалу “24 канал”.

08.05.2018
456287
1166
остання редакція 16.05.2018
Vega