logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

ERASMUS +: представник КНТЕУ викладає в Краківському економічному університеті

Загальна інформація

Директор Центру європейської освіти, доцент кафедри туризму та рекреації Дупляк Тетяна Петрівна з 7 по 11 травня 2018 р. перебувала в Краківському економічному університеті в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ "Навчальна (академічна) мобільність".

Метою візиту була участь у програмі заходів Міжнародного тижня "Крос-континентальне співробітництво", на якому були присутні представники закладів вищої освіти США, Китаю, Бразилії, Японії, В’єтнаму, Сербії, Болгарії, Вірменії та України. Програмою заходу було передбачено презентацію кожного закладу вищої освіти та обговорення напрямів можливого співробітництва, у тому числі в рамках програми Еразмус+.

Однією з умов участі у програмі міжнародного тижня було викладання англійською мовою для студентів Краківського економічного університету. Дупляк Т. П. провела лекційні заняття з дисципліни "Міжнародний туризм" для майбутніх фахівців сфери туризму, що навчаються на бакалаврських та магістерських програмах.

Під час лекцій було розглянуто теоретичні засади та історичні аспекти розвитку міжнародного туризму, проаналізовано тенденції розвитку міжнародного туризму та оцінено його соціально-економічний вплив, виділено особливості організації діяльності туристичних транснаціональних корпорацій та міжнародних операторів готельного бізнесу. Особливу увагу було зосереджено на порівняльному аналізі показників розвитку міжнародного туризму в Україні та Польщі.

11.05.2018
42265
2210
остання редакція 16.05.2018
433884