logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Студенти ФЕМП на Всесвітньому дні вишиванки

Загальна інформація

У Мистецькому Арсеналі (Київ) відбулось дипломатичне прийняття "Українські амазонки" до Дня вишиванки, яке організували Міністерство інформаційної політики України та  ГО "Всесвітній день вишиванки".

Вперше пройшов етнопоказ за участю жінок (військових, волонтерів, військових журналістів), які служать у зоні ООС та є героїнями України. Жінки на подіумі продемонстрували вбрання з вишитими мотивами відомих українських дизайнерів.

Захід відбувався 17 травня 2018 року за участю українських політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських діячів та преси (близько 1000 гостей).

На запрошення організаторів студенти ФЕМП виступили моделями і демонстрували вбрання, якому близько 100 років - з колекції старовинних строїв. 

Наші дівчата та хлопці  максимально зжилися з роллю та із задоволенням розповідали про історію своїх костюмів та фотографувалися з гостями. Атмосфера краси та єдності на довго залишиться в серцях учасників.

Цінуймо свою історію, свою країну!

У заході взяли участь 16  студентів ФЕМП 1-3 курсів та старший викладач кафедри економіки та фінансів підприємства Рибак Р. І.

17.05.2018
456287
1767
остання редакція 21.05.2018
Vega