Стажування в компанії "EPAM Systems Україна" викладачів кафедри програмної інженерії та інформаційних систем

Другий тур стажування викладачів кафедри програмної інженерії та інформаційних систем у рамках EPAM University Days - Teachers Internship закінчився 19 травня 2018 року. Навчання, яке проводили фахівці-практики ІТ-компанії "EPAM Systems Україна", тривало чотири місяці без відриву від освітнього процесу.

За цей період викладачі кафедри: к.е.н., доц. Палагута К. О., к.т.н., доц. Цензура М. О., к.т.н., доц. Цюцюра М. І., к.пед.н., ст.викл. Жирова Т. О., к.пед.н., ст.викл. Котенко Н. О. - пройшли підготовку за програмою "Teachers Internship Program" за модулями "Introduction to Project Management", "Introduction to Java" та "Software testing introduction".

Проведене навчання показало його високу ефективність. Здобуті викладачами навички та знання вже активно впроваджуються в освітній процес. Можна з впевненістю сказати, що подібна практика підвищення кваліфікації з IТ-напрямку в компанії "EPAM Systems Україна", безумовно, матиме користь і для інших викладачів, зокрема для тих, хто здійснює підготовку студентів галузі знань 12 "Інформаційні технології".

Висловлюємо подяку керівнику освітніх програм "EPAM Systems Україна" к.т.н. Максиму Почебуту, який є активним ініціатором упровадження розвитку партнерських відносин між кафедрою та компанією.

19.05.2018
остання редакція 21.05.2018