logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

ERASMUS +: представник КНТЕУ викладає в Щецинському університеті

Загальна інформація

Доцент кафедри менеджменту Бєляєва Наталія Сергіївна з 21 по 25 травня 2018 року перебувала в Щецинському університеті в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ "Навчальна (академічна) мобільність".

Метою візиту було викладання англійською мовою лекційних занять з дисципліни "Управління персоналом" для студентів, що навчаються на бакалаврських та магістерських програмах, у т.ч. для студентів, що навчаються в Щецинському університеті в рамках проекту Еразмус+. Дисципліна була обрана польськими партнерами з переліку всіх англомовних дисциплін університету.

Під час лекцій було розглянуто аспекти управління рухом та розвитком персоналу в організаціях, проаналізовано тенденції управління вивільненням персоналу, обґрунтовано важливість оцінювання персоналу та результатів його діяльності в організаціях, досліджено питання формування колективу та аспекти його управління, проведено оцінку ефективності управління людськими ресурсами в організації. Особливу увагу було зосереджено на порівняльному аналізі аспектів щодо управління персоналом в організаціях в Україні та Польщі.

У рамках візиту до Щецинського університету також відбулися зустрічі із деканом факультету prof. Juliusz Engelhardt, зав. кафедри організації та управління prof. Wojciech Downar та спеціалістом бізнес-інкубатору Technopark Pomerania Magdalena Lawicka, протягом яких відбувся обмін думками щодо організації викладання дисциплін у галузі організації та управління.

25.05.2018
456287
1002
остання редакція 31.05.2018
456287