KNUTERUN: у КНТЕУ підтримали всеукраїнську ініціативу

Сьогодні наш університет підтримав Всеукраїнську акцію – забіг "Зелена миля-2018", метою якої є популяризація фізичного виховання та спорту, підвищення рухової активності, пропаганди охорони навколишнього середовища, піднесення олімпійських цінностей та ідеалів спорту як одного із засобів гармонійного розвитку людини з метою створення толерантного суспільства серед студентства.

Участь у забігу взяли студенти, викладачі та співробітники університету. Старт заходу в перший день літа виявився дійсно гарячим: о 9:00 в парку Кіото старт дав головний спортивний діяч університету ректор Анатолій Антонович Мазаракі, який завжди підтримує всі студентські ініціативи. Також участь у забігу взяв голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Геннадій Вадимович Заболотний.

Всі ми добре знаємо, що будь-які фізичні вправи слід розпочинати з розминки, але наша розминка була особлива – флешмоб у стилі зумба під ритми латиноамериканської пісні "Despaсito", яку провела керівник студії сучасного танцю "Light" Анна Кисельова!

Забіг відбувся в парку Кіото на дистанції в одну милю. Всього було зареєстровано біля 100 учасників, які ділилися на дві категорії: ті, що бігли на час; та ті хто бігли у своє задоволення та підтримували акцію.

За результатами забігу KNUTERUN були визначені переможці:

• серед студентів-хлопців:

І місце – Цибровський Артем
ІІ місце – Мовсисян Владислав
ІІІ місце – Лінник Вадим

• серед студентів-дівчат:

І місце – Кобець Світлана
ІІ місце – Лавренчук Діана
ІІІ місце – Сержанова Вікторія

• Співробітники університету не відставали від студентів і також дуже жваво пробігли милю, а от першість здобули:

І місце – Чудінович Марія Василівна та Гахович Сергій Вікторович
ІІ місце – Мостика Костянтин Вікторович
ІІІ місце – Муковіз Василь Степанович

Кожна людина й особливо молодь повинна дбати про своє здоров’я, адже попереду довге життя, сповнене пригод, праці й усмішок.

Підтримуємо здоровий спосіб життя разом з КНТЕУ!

31.05.2018
остання редакція 11.06.2018