Кафедра обліку та оподаткування отримала статус "Сертифікований центр Академії MASTER-рішень" та право на проведення навчання користувачів комп’ютерних програм платформи MASTER.

Набуті знання та прикладні навички викладачі кафедри передаватимуть студентам, які навчаються за освітньо-професійними програмами "Облік і оподаткування" та "Облік, оподаткування та оцінювання в бізнесі".

Викладачі кафедри обліку та оподаткування (д.е.н., проф. Фоміна О. В, д.е.н., проф. Сопко В. В., д.е.н., проф. Костюченко В. М.,  д.е.н., проф.  Король С. Я., д.е.н., проф. Мошковська О. А.,, к.е.н., доц. Головіна Д. В., к.е.н., доц. Прокопова О. М., к.е.н., доц. Муковіз В. С., к.е.н., доц. Ромашко О. М., к.е.н., ст. викл. Августова О. О., ст. викл. Зябченкова Г. В., ст. викл. Кузьменко О. П., асист. Закревська О. Ю.,) успішно пройшли навчальні курси та отримали сертифікати 4 червня 2018 року.

04.06.2018
остання редакція 11.06.2018