logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

ERASMUS +: представник КНТЕУ взяв участь у Міжнародному тижні Університету Хоенхайм

Загальна інформація

У рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ "Навчальна (академічна) мобільність" протягом 2-6 липня 2018 р. директор Центру європейської освіти Дупляк Тетяна Петрівна перебувала в Університеті Хоенхайм (м. Штутгарт, Німеччина).

Метою візиту була участь у програмі заходів Міжнародного тижня, який відбувся в рамках святкування 200-річного ювілею Університету Хоенхайм, та на якому були присутні представники закладів вищої освіти Франції, Бельгії, Канади, Австралії, Угорщини, Бразилії, Китаю, Чехії та України.

Дупляк Т. П. взяла участь у воркшопах, на яких працівники міжнародних відділів провідних ЗВО поділилися своїм досвідом щодо реалізації проектів студентської мобільності та подвійного дипломування, а також розробки та реалізації стратегії інтернаціоналізації університету.

Також було взято участь у Ярмарку студентських обмінів,  на якому для студентів Університету Хоенхайм було презентовано КНТЕУ разом зі студентом магістратури Філіппом Мехом, який завершує семестрове навчання в Німеччині за умовами проекту Еразмус+, а також разом зі студентом німецького ЗВО Тобіасом Кіне, який навчався в магістратурі Київського національного торговельно-економічного університету за програмою Еразмус+ протягом першого семестру 2017-2018 н.р.

До програми перебування також входило підведення підсумків реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ "Навчальна (академічна) мобільність". Було обговорено переваги такого проекту, проведено аналіз ефективності даного проекту для обох університетів, а також визначено можливі напрями співпраці поза проектом Еразмус+ щодо реалізації програм студентського обміну та подвійного дипломування.

09.07.2018
42265
2263
остання редакція 16.07.2018
Vega