logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Зустріч з керівниками іноземних дипломатичних місій за участю представників українських міністерств і відомств з питань навчання в Україні іноземних студентів

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті 19 липня 2018 року відбулася зустріч з керівниками іноземних дипломатичних місій за участю представників українських міністерств і відомств з питань навчання в Україні іноземних студентів, яка об’єднала представників з 24 країн (Алжир, Афганістан, В’єтнам, Єгипет, Індія, Ірак, Іран, Казахстан, Киргизстан, Китай, Корея, Кувейт, Ліван, Лівія, Марокко, Нігерія, Палестина, Пакистан, Південна Африканська Республіка, Судан, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Україна).

З вітальним словом до учасників зустрічі звернувся ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі. З промовами виступили представники українських міністерств:

  • Греба Роман Володимирович, заступник Міністра освіти і науки України;
  • Щербатюк Мирослава Дмитрівна, директор Департаменту країн Близького Сходу та Африки Міністерства закордонних справ України.

Директор Українського державного центру міжнародної освіти Шаповалова О. О. у своїй доповіді презентувала актуальні питання щодо вступу та навчання іноземних громадян в Україні. З інформацією також виступила директор Національного Еразмус+ офісу в Україні Шитікова С. П.

Спілкування в рамках заходу було плідними та корисними для всіх учасників, так як на ньому обговорювалися важливі аспекти та проблеми подання документів, зарахування до закладів вищої освіти України для іноземних студентів, визнання дипломів про закінчення навчання та ін.

Українські посадовці надали відповіді на численні запитання керівників та представників дипломатичних місій в Україні.

19.07.2018
42265
2826
остання редакція 15.08.2018
42265