Вітаємо футбольну команду "5G" з перемогою на Чемпіонаті України з пляжного футболу серед жіночих команд!

У місті Одеса відбулася важлива спортивна подія сезону - ІІ Чемпіонат України з пляжного футболу серед жіночих команд.

Змагання проводилися протягом 21-22 липня 2018 року за підтримки Асоціації пляжного футболу України.

На майданчику Центру пляжних видів спорту зустрілися 10 найкращих команд, які воліли посісти перше місце.

У фінальній грі за звання чемпіона та за можливість потрапити до збірної України зустрілись команди "5G" (Київ, КНТЕУ) та СДЮШОР "Чорноморець" (Одеса). З вражаючим рахунком "9:2" перемогу виборола команда "5G".

Вітаємо дівчат із чемпіонством та бажаємо нових звершень!

23.07.2018
2075