університет

КНТЕУ увійшов до ТОП-5 найпопулярніших ЗВО країни!

За результатами чергового етапу цьогорічної вступної кампанії станом на 27 липня 2018 року КНТЕУ знову обійняв лідуючі позиції за кількістю поданих заяв вступниками. Загалом по Україні понад 146 тис вступників подали 914 тис 545 заяв. З них: в електронній формі 903,5 тис, в паперовій – близько 11 тис.

За результатами вступної кампанії-2018, оголошеними Міністерством освіти і науки України, до КНТЕУ було подано 28 126 заяв.

Це означає, що за популярністю серед вступників Київський національний торговельно-економічний університет посідає:

• I місце – серед економічних ЗВО країни;
  • III місце – серед столичних навчальних закладів;
  • V місце – серед усіх закладів вищої освіти країни;

Вже вкотре КНТЕУ входить у п’ятірку найпопулярніших ЗВО країни, підтверджуючи позиції лідера національної освіти, визнання та прихильність майбутніх студентів.

29.07.2018
остання редакція 30.07.2018