На новій кулінарній локації КНТЕУ відбулася презентація хінкалі від Rest.Art.Kitchen

У межах заходів від Rest.Art.Kitchen у КНТЕУ відбулася презентація традиційної грузинської страви хінкалі.

Захід відбувся у новій локації на території кампусу - будиночку у східному стилі, що є дуже символічним, адже університет знаходиться на вулиці Кіото поряд з парком з однойменною назвою.

Традиційною грузинською стравою всіх охочих пригощала майстер з приготування хінкалі ресторану "Чачасала" Ольга Чекман. До частування долучився й ректор Анатолій Антонович Мазаракі і запросив поласувати смачною стравою усіх присутніх.

Тож нині "смачних" і затишних місць в університеті стало більше!

До наступних зустрічей з кулінарною студією Rest.Art.Kitchen!

Слідкуйте за анонсами подій.

10.08.2018
остання редакція 27.08.2018