Щиро поздоровляємо шановного Анатолія Антоновича з черговою нагородою!

Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine), уповноважений Світовою організацією бізнесу представляти на національній території сучасні тенденції  бізнесу та сприяти розвитку міжнародного співробітництва, нагородив ректора Анатолія Антоновича Мазаракі за персональний внесок у розвиток бізнесу та національного підприємництва.

Дякуємо партнерам ICC Ukraine, чиєю високою місією є сприяння розвитку міжнародної торгівлі та інвестицій із впровадженням кращих світових практик в Україні, за високу оцінку діяльності!

Зичимо Анатолію Антоновичу енергії, сил та наснаги!

КНТЕУ й надалі підтримуватиме ініціативи розвитку та формування позитивного міжнародного іміджу України.

остання редакція 24.09.2018