Вручення сертифікатів студентам КНТЕУ, які успішно пройшли навчання з англійської та французької мов у Центрі європейської освіти

У Київському національному торговельно-економічному університеті відбулося вручення сертифікатів студентам, які успішно завершили навчання з англійської та французької мов у Центрі європейської освіти.

Програма навчання здійснювалася за мовними рівнями відповідно до стандартів Європейського Союзу на основі навчально-методичного забезпечення, розробленого авторитетними видавництвами Великобританії та Франції.

За результатами навчання 14 вересня 2018 року було вручено 21 сертифікат з англійської (за рівнем "Intermediate" та "Upper-Intermediate") та з французької мови (за рівнем  "Débutant" та "Intermédiaire"). Студентів привітала директор Центру Т. П. Дупляк та побажала їм  успіху в подальшому вдосконаленні іноземних мов.

Варто зазначити, що набір на навчання за англомовними та франкомовними програмами на 2018-2019 навчальний рік триває до 21 вересня 2018 року.

За детальною інформацією та для запису звертатися до Центру європейської освіти КНТЕУ з 10:00 до 17:00 (навчальний корпус "Д", кім. 229).

остання редакція 24.09.2018