15 листопада 2018 року у КНТЕУ в ауд. Д-221 о 10:00 розпочнеться Міжнародна науково-практична конференція "Глобальні імперативи розвитку бізнесу та права".

Заявка на участь

Мета: висвітлення актуальних питань розвитку бізнесу та права в умовах трансформації глобального простору в Україні і світі; імплементація міжнародного досвіду формування сприятливого середовища ведення бізнесу у вітчизняну практику; узагальнення національного досвіду створення правової та організаційної бази безпеки бізнесу; окреслення напрямів розвитку міжнародного економічного співробітництва; встановлення контактів між представниками вітчизняної і зарубіжної науки.

Дискусійні платформи конференції:

1. Глобальні та національні пріоритети ведення бізнесу.
2. Вектори розвитку українського бізнесу в умовах глобалізації.
3. Детермінанти трансформації глобального бізнес-середовища.
4. Правове регулювання міжнародного економічного співробітництва.
5. Цивільне та господарське право в умовах глобалізації.
6. Європейський вектор розвитку публічного права.
7. Національний  досвід формування правової основи безпекознавства.
8. Мовні компетенції фахівців економіки та права в умовах глобалізації.

Адреса: м. Київ, вул. Кіото, 21, Київський національний торговельно-економічний університет (корпус Д, ауд. 221). Проїзд метро до станції "Лісова".

Початок конференції: 15 листопада о 10:00.

остання редакція 14.11.2018