logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Екскурсія до Антимонопольного комітету України для студентів першого курсу ФЕМП

Загальна інформація

Студенти першого курсу ФЕМП спеціалізацій "Управління у сфері економічної конкуренції" та "Економіка галузевих ринків" під керівництвом професора кафедри економічної теорії та конкурентної політики Романенка Володимира Анатолійовича 14 вересня 2018 року відвідали з екскурсією Антимонопольний комітет України.

Начальник відділу управління персоналу Волощук Олена Олександрівна розповіла про завдання та функції Антимонопольного комітету України, зробила короткий огляд структури системи органів комітету. Студентів запросили повернутися до Антимонопольного комітету України по завершенні навчання як у статусі адвокатів бізнесу, так і у статусі адвокатів самої конкуренції – працівників комітету.

Під час екскурсії студенти мали змогу побувати в музеї, де представлено цілий ряд експонатів, пов’язаних з діяльністю Антимонопольного комітету України, зокрема історичні документи різних етапів заснування та розвитку Комітету, зразки недобросовісної реклами, повну підбірку випусків професійного журналу "Конкуренція. Вісник Антимонопольного комітету України" та ін.

Протягом жвавої дискусії студенти мали змогу розпитати про різні аспекти діяльності АМКУ, міжнародні зв’язки, завдання, що стоять перед АМКУ у зв’язку з процесами Євроінтеграції, пріоритетні напрями діяльності, перспективи працевлаштування.

14.09.2018
42265
1095
остання редакція 28.05.2019
43220