Всеукраїнський студентський конкурс бізнес-проектів "Бізнес-трамплін"

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ: ЯК НАПИСАТИ БІЗНЕС-ПЛАН?

У КНТЕУ протягом жовтня-листопада 2019 року відбудеться Всеукраїнський студентський конкурс бізнес-проектів "Бізнес-трамплін".

Положення конкурсу

РЕЄСТРАЦІЯ (ПРОДОВЖЕНО ДО 25 ЖОВТНЯ)

Електронна адреса Конкурсу: tramplinknute@gmail.com

Для участі в конкурсі запрошуються команди-учасники у складі 1-3 особи (не більше 3 команд).

Положенням про  конкурс передбачено його проведення в два  етапи:

Учасник, направляючи заявку, тим самим підтверджує, що наведені в бізнес-проєкті відомості не містять комерційної та іншої таємниці і є власною розробкою, а також дає свою згоду на надання інформації про бізнес-проєкт третім особам (у тому числі, шляхом розміщення фрагментів робіт на інтернет-сторінках, в інформаційних виданнях, а також шляхом публікації робіт з обов'язковим зазначенням автора або авторського колективу).

18 листопада 2019 року завершився I етап конкурсу. Зокрема, визначено 15 кращих робіт, команди-розробники яких запрошуються до участі у II (фінальному) етапі.

Фінальне змагання відбудеться 29 листопада 2019 року в Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: 02156, Україна, м. Київ, вул. Кіото, 19, про що учасники фіналу конкурсу будуть повідомлені особисто.

Дякуємо за участь! Бажаємо успіхів!

Місце проведення фіналу конкурсу: КНТЕУ, вул. Кіото, 19, м. Київ.

Довідки за тел.:

(067) 252-14-40 – Ганечко Ірина Григорівна, доцент кафедри економіки та фінансів підприємства                                                     .

(067) 710-86-34 – Рибак Руслана Іванівна, старший викладач кафедри економіки та фінансів підприємства

остання редакція 25.11.2019