Всеукраїнський студентський конкурс бізнес-проектів "Бізнес-трамплін"

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ: ЯК НАПИСАТИ БІЗНЕС-ПЛАН?

У КНТЕУ протягом жовтня-листопада 2019 року відбудеться Всеукраїнський студентський конкурс бізнес-проектів "Бізнес-трамплін".

Інформаційний лист

Положення конкурсу

РЕЄСТРАЦІЯ (ПРОДОВЖЕНО ДО 25 ЖОВТНЯ)

Електронна адреса Конкурсу: tramplinknute@gmail.com

Для участі в конкурсі запрошуються команди-учасники у складі 1-3 особи (не більше 3 команд).

Положенням про  конкурс передбачено його проведення в два  етапи:

Учасник, направляючи заявку, тим самим підтверджує, що наведені в бізнес-проєкті відомості не містять комерційної та іншої таємниці і є власною розробкою, а також дає свою згоду на надання інформації про бізнес-проєкт третім особам (у тому числі, шляхом розміщення фрагментів робіт на інтернет-сторінках, в інформаційних виданнях, а також шляхом публікації робіт з обов'язковим зазначенням автора або авторського колективу).

I етап:  25 жовтня - 15 листопада 2019 року. Розгляд та експертиза проектів конкурсною комісією (журі конкурсу).

Оголошення результатів І етапу відбудеться 18 листопада 2019 року на офіційному сайті КНТЕУ.

II етап: 29 листопада 2019 року. Фінал конкурсу. Оцінка бізнес-проєктів конкурсною комісією (журі конкурсу) на підставі публічного захисту.

Місце проведення фіналу конкурсу: КНТЕУ, вул. Кіото, 19, м. Київ.

Довідки за тел.:

(067) 252-14-40 – Ганечко Ірина Григорівна, доцент кафедри економіки та фінансів підприємства                                                     .

(067) 710-86-34 – Рибак Руслана Іванівна, старший викладач кафедри економіки та фінансів підприємства

остання редакція 16.10.2019