logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Екскурсія кафедри туризму та рекреації до компанії "Travel Hub"

Загальна інформація

Цікавою і змістовною виявилася екскурсія до компанії "Travel Hub", яку здійснили студенти-першокурсники за спеціалізаціями "Туристичний та курортно-рекреаційний менеджмент" і "Міжнародний туристичний бізнес" під керівництвом професора кафедри туризму та рекреації  Михайліченко Г.  І.

"Travel Hub" -  інноваційна туристична компанія, у якій  об'єднано всі можливі форми та ідеї щодо розвитку туристичного бізнесу в єдиному місці. На території "Travel Hub" зосереджені зручні робочі місця для операторів, агентів, фрілансерів, блогерів, журналістів - для всіх хто захоплюється, займається чи мріє про туризм та подорожі. Керівник та засновник унікального центру туризму - Ірина Дворська розповіла про нові тенденції туристичного бізнесу, формування нової ери подорожей "зі змістом", а також нові можливості, які отримують сучасні подорожани щодо вибору місця, маршрутів, сервісів.

"Travel Hub" - це місце коворкінгу, обміну ідеями та досвідом, комунікативний центр та зручний офіс одночасно. Приємно відзначити, що і сама Ірина Володимирівна є випускницею Київського національного торговельно-економічного університету за спеціалізацією "Менеджмент туристичної індустрії", а її кар'єра є чудовим прикладом натхненного професіоналізму та наполегливої праці в розвитку улюбленої справи - туристичного бізнесу.

Дякуємо керівнику "Travel Hub" за запрошення відвідувати семінари та зустрічі з відомими мандрівниками та успішними бізнесменами в туристичній сфері, що, безумовно, стане корисним для студентів, які набувають досвіду та збагачують свої професійні знання на практиці.  

21.09.2018
42265
1046
остання редакція 28.05.2019
43220