Майстер-клас з бізнес-проектування

У рамках підготовки до проведення всеукраїнського конкурсу бізнес-проектів "Бізнес-трамплін" за ініціативи кафедри економіки та фінансів підприємства КНТЕУ 5 вересня 2018 року відбувся майстер-клас з розробки бізнес-проектів.

Студенти КНТЕУ мали нагоду отримати методичні та практичні поради щодо генерування бізнес-ідей та написання бізнес-проектів.

Під час зустрічі студенти отримали інформацію про етапи  проведення конкурсу, вимоги до презентації бізнес-ідеї та особливості відбору проектів.

Окрім того, студенти ознайомилися з перспективами діяльності бізнес-інкубатора КНТЕУ.

У майстер-класі взяли участь завідувач кафедри економіки та фінансів підприємства проф. Блакита Г. В.  та доц.. Трубей О. М., доц. Ганечко І. Г.

Основним спікером заходу виступила доцент кафедри Багацька К. В., яка надала практичні поради щодо розробки та представлення основних складових бізнес-проекту з урахуванням сучасних інструментів та технологій.

Презентаційні матеріали щодо підготовки бізнес-проектів розміщені на сайті університету на сторінці Бізнес-інкубатора КНТЕУ.

25.09.2018
остання редакція 28.05.2019