Перший майстер-клас в рамках проекту Business2Students відбувся!

Першим спікером сезону став Роман Тугашев, засновник фестивалю Вуличної їжі, який 25 вересня 2018 року провів відкриту зустріч зі студентами на тему "Чому важливо робити те, що подобається і як стати в цьому найкращим".

KNUTE HUB наповнився більш ніж сотнею зацікавлених студентів та гостей університету, у т.ч. з КПІ, КНУ ім. Т.Шевченка, Києво-Могилянської академії, НАУ та ін.

Модератором виступила засновниця проекту Наталія Дмитренко. Організатором заходу є Центр бізнес-тренінгу.

Майстер-клас пройшов у вільній веселій формі жвавого діалогу. Спікер розказав про свою особисту історію успіху, про власні перемоги та поразки, поділився інсайтами з життя популярного бізнесмена.

Серед основних порад Романа:"Найважливіше в поразках – робити висновки так, щоб вони не траплялись знову. Працюйте над помилками!"

Спікер представив власний список літератури, обов’язкового для читання кожному:

1. "Багатий тато, бідний тато", "Відійти від справ багатим і молодим" Роберт Кійосакі
  2. "Сам собі МВА" Джош Кауфман
  3. "Rework" Давид Хейнемейер та Джейсон Фрайд
  4. "Sapiens. Коротка історія людства" Юваль Ной Харарі
  5. "Вовк з Волтстріт" Джордан Белфорт
  6. Історія Амазон
  7. «Alibaba. Історія світового сходження» Дункан Клар
  8. "Стратегія блакитного океану" В. Чан Кім

Наступний майстер-клас відбудеться 9 жовтня о 13:10 в KNUTE HUB, спікером виступить операційний директор  Watsons Україна Анна Савельєва.

остання редакція 26.09.2018