Круглий стіл від кафедри МЕВ "Стратегія економічного розвитку України в глобалізованому світі"

З нагоди 27-ї річниці проголошення незалежності України та 100-річчя відновлення української державності кафедрою міжнародних економічних відносин 26 вересня 2018 року було проведено студентський науковий круглий стіл на тему: "Стратегія економічного розвитку України в глобалізованому світі".

Під час зустрічі студентами були розглянуті актуальні питання сьогодення, серед яких місце у світових рейтингах та економічна безпека України, проблеми зайнятості населення та трудової міграції, тінізація економіки та вектори міжнародного співробітництва.

Обговорення відбувалося як українською, так і англійською мовами.

В роботі круглого столу взяли участь студенти спеціальності "Міжнародні економічні відносини" та спеціалізації "Міжнародна економіка", та доценти кафедри Дьяченко О. В., Генералов О. В., Головня Ю. І. та Кравець К. П.

остання редакція 28.05.2019