logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Всеукраїнський конкурс студентських науково-популярних есе "Трансформація сучасної світосистеми"

Загальна інформація

Шановні студенти!

Київський національний торговельно-економічний університет, реалізуючи свою місію: "Працюємо для нинішнього та майбутнього поколінь" та Українська асоціація зовнішньої політики, з метою виконання покладеної на неї місії – "Служити своєму народу в якості професіоналів у сфері публічної зовнішньої політики" запрошують Вас взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських науково-популярних есе "Трансформація сучасної світосистеми".

Інформаційний лист

Мета Конкурсу – привернення уваги студентської молоді до актуальних міжнародних проблем, розробки пропозицій та рекомендацій щодо їх вирішення і втілення у практику діяльність органів державної влади, місцевого самоврядування та громадських об’єднань України.

Конкурс проходитиме у два етапи:

перший етап – надсилання робіт до 10 листопада 2018 року на електронну адресу: ufpa.konkurs@gmail.com;

другий етап – підведення підсумків Конкурсу та оголошення його переможців 22 листопада 2018 року в Київському національному торговельно-економічному університеті.

Для участі у Конкурсі приймаються роботи студентів закладів вищої освіти України з галузей знань:

"Міжнародні відносини", за спеціальностями: міжнародне право; міжнародні економічні відносини; міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії;

"Журналістика", за спеціальністю – журналістика.

З умовами та порядком організації і проведення Конкурсу Ви можете ознайомитися в Положенні про проведення Конкурсу та в Інформаційному листі, що додаються.

27.09.2018
42265
1381
остання редакція 16.10.2018
42265