Лекція директора Департаменту з питань фінансового та економічного розвитку Секретаріату Кабінету Міністрів України

Директор Департаменту з питань фінансового та економічного розвитку Секретаріату Кабінету Міністрів України Ящук Валентина Віталіївна 28 вересня 2018 року провела відкриту лекцію на тему "Бюджет як інструмент економічного зростання" для студентів ІV курсу денної форми навчання факультету фінансів та банківської справи.

Під час лекції було обговорено низку актуальних питань ефективного використання бюджетних коштів, державних інвестицій, стратегії та тактики реформування окремих галузей економіки.

Лекція викликала жвавий інтерес у слухачів, аудиторія обговорювала питання, які цікавлять майбутніх фахівців з державних фінансів.

остання редакція 08.10.2018
Vega