logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Туристично-краєзнавчий квест "Таємничий Київ", присвячений Всесвітньому дню туризму та Дню туризму в Україні

Загальна інформація

У рамках декади, присвяченій відзначенню Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні, колективом кафедри туризму та рекреації 28 вересня 2018 року організовано туристично-краєзнавчий квест "Таємничий Київ".

Захід проходив в історичному центрі столиці України. У квесті взяли участь студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу (КНТЕУ), а також 18 студентів Комунального закладу вищої освіти Київської обласної ради "Академія мистецтв", що здобувають фах за спеціальністю "Туризм". Очолив змагання – доцент кафедри туризму та рекреації, к.г.н. Мазурець Роман Русланович.

Знання культурної спадщини та туристичного потенціалу рідного краю є важливою складовою компетентностей майбутнього конкурентного на ринку праці фахівця, а тому і важливою складовою навчального процесу. Проведення заходу дало можливість студентам наочно оцінити одну зі складових туристичного потенціалу міста Києва, закріпити на практиці знання, здобуті в аудиторіях. За правилами квесту кожна з команд отримувала низку запитань, відповівши на які, визначала туристичний об’єкт, який обов’язково мала відвідати та сфотографувати.

Вітаємо всіх учасників квесту, які отримали нові знання та досвід, гарні емоції, нових друзів, а  одну з команд ЗВО "Академія мистецтв" у складі 6 осіб – з перемогою!

Висловлюємо подяку дирекції Комунального закладу вищої освіти Київської обласної ради "Академія мистецтв" за плідну співпрацю.

28.09.2018
42265
1025
остання редакція 28.05.2019
43220