logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Навчання студентів ІВК КНТЕУ в USGM (Італія, Рим)

Загальна інформація

Перші студенти програми подвійного дипломування "Міжнародне бізнес-адміністрування", що реалізується спільно з Університетом імені Гульєльмо Марконі (USGM), розпочали 2-й етап навчання за дистанційною формою в цьому університеті.

Програма "Міжнародне бізнес-адміністрування" спрямована на менеджерів, які планують зробити наступний важливий крок у кар’єрному зростанні, приділяючи особливу увагу розвитку глобальної кар'єри на стратегічному рівні прийняття рішень на основі теорії сучасного міжнародного бізнесу і практики управління.

Програма побудована таким чином, щоб відображати потреби сучасного міжнародного бізнесу, поєднуючи академічні знання та професійні навички. Починаючи з менеджменту, бізнесу та економічних принципів, студенти залучені до участі в спеціалізованих курсах, спрямованих на поглиблення знань про бізнес, а також компетенцій і навичок.

Навчання за програмою дасть можливість студентам отримати диплом магістра зі спеціалізації "Міжнародне бізнес-адміністрування" державного зразка КНТЕУ та диплом Master’s in Business Administration USGM, який визнаний у Європі та США (ACICS - ACCREDITING COUNCIL FOR INDEPENDENT COLLEGES AND SCHOOLS).

28.09.2018
42265
1229
остання редакція 08.10.2018
Vega