logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Майстер-клас "Мистецтво порозуміння - мистецтво риторики" Ханс-Вольфф Графа

Загальна інформація

З ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених в коворкінгу КНТЕУ 24 вересня 2018 року відбувся майстер-клас на тему: "Мистецтво порозуміння - мистецтво риторики".

Із привітальними словами до аудиторії звернувся голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Ю. Баранюк, побажав присутнім творчого натхнення та представив лектора Ханс-Вольфф Графа, - психолога, фінансиста, економіста, жителя міста Мюнхен, Німеччина та асистента-перекладача Анастасію Сидоренко, студентку Мюнхенського технічного університету.

Під час майстер-класу пан Ханс-Вольфф Граф зазначив: "риторика - це набагато більше, ніж просто ораторське мистецтво. Риторика - це ключ до Вашого внутрішнього і Нашого зовнішнього світу, ключ до автентичності, до чесності, до багатогранності як мови, так і особистості!". Він закликав разом відкривати це давнє мистецтво висловлення думок і почуттів, мистецтво порозуміння - у розрізі наших особистісних, нагальних, сучасних потреб!

В майстер класі взяли участь д. т. н., проф. кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю О. В. Сидоренко, заступник голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Н. Сакевич та студенти й аспіранти Університету.

24.09.2018
433884
772
остання редакція 02.10.2018
433884