logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Лекція-дискусія "Споживацтво в сучасному світі: згубна залежність чи невідворотна реальність?"

Загальна інформація

З ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених 1 жовтня 2018 року відбулася лекція-дискусія на тему "Споживацтво в сучасному світі: згубна залежність чи невідворотна реальність?".

Із привітальними словами до аудиторії звернулися д. т. н., проф. кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю О. В. Сидоренко та голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Ю. Баранюк, вони зазначили, що в КНТЕУ щороку відбуваються заходи до Всесвітнього дня захисту прав споживачів на початку березня, які спрямовані на забезпечення дотримання конституційних норм та свобод громадян, завжди вражають різноманітністю, креативністю та творчістю. Представили аудиторії лектора Ханс-Вольфф Графа, психолога, фінансиста, економіста, жителя міста Мюнхен (Німеччина), та асистента-перекладача Анастасію Сидоренко, студентку Мюнхенського технічного університету.

Під час лекції пан Ханс-Вольфф Граф розкрив роль споживацтва в сучасному суспільстві, зазначив, що економіка тісно переплітається з культурою споживання, а реклама товарів та послуг формує бажання, моду, норми поведінки й інтереси.

На лекції були присутні студенти й аспіранти КНТЕУ.

01.10.2018
433884
1245
остання редакція 28.05.2019
43220